محل تبلیغات شما

دست راست محسن رضایی در جنگ چه کسی بود؟ • نیا بلاگ

• دست راست محسن رضایی در جنگ چه کسی بود؟ • نیا بلاگ

سرلشکر پاسدار محسن رضایی ضمن بیان خاطره آشنایی خود با شهید حسن باقری، از وی به عنوان دست راست خود در جنگ تحمیلی یاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از شهید سرلشکر حسن باقری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

دست راست من                   

چند ماهی از انقلاب نگذشته بود که‌ گروه فرقان شروع به ترور انقلابیون ازجمله شهید مطهری و دیگران کردند. جمعی از جوانان انقلابی را گرد هم جمع کرده و یک واحد اطلاعات درست کردیم. روزی رهبر معظم انقلاب جوانی را پیش من فرستاد به نام غلامحسین افشردی. با او مصاحبه کردم، نظرم را جلب کرد و کار با او را شروع کردیم. به او گفتم از فردا اسم تو حسن باقری است. پیشرفت خوبی کرد. جنگ که شروع شد اورا به جبهه فرستادم. وقتی فرماندهی سپاه را به عهده گرفتم دست راست مرا در جبهه به عهده داشت و به یکی از فرماندهان بزرگ ایران تبدیل شد. امیدوار بودم که یک‌بار دیگر می‌توانستم باقری‌ها و باکری‌ها و سلیمانی‌ها را پرورش دهم.

صف‌آرایی نظامی ترامپ مقابل کنگره

متن موزیک چشمات میلاد میرشاهرضا

ازدواج اشکان خطیبی و قیمت سوژه داغ دورهمی

,راست ,جنگ ,رضایی ,محسن ,شهید ,    ,دست راست ,در جنگ ,محسن رضایی ,کسی بود؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلام دومی هااااااا porgiotrixcon اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها kaafunkrahyp فروشگاه سی ام پانک نیوز باران دلتنگی reucradelde جومحمود خبر های تازه tealitengre